Maži veiksmai atlikti ŠIANDIEN veda link didžiulės sėkmės ateityje.

Karinos kredo

CityGym Trenerė Karina Vaidogaitė

Daugiametė patirtis šokių scenoje padėjo pamatus rūpinimuisi savo fizine būkle, savo kūnu ir mityba, suformavo aktyvų ir sportišką gyvenimo būdą, bet tuo pačiu įskiepijo nuolatinį dietų laikymąsį, klaidingą požiūri į treniruotes su svoriais, besitęsiančius nugaros skausmus, kurie ir vertė vis labiau gilintis ir mėginti suprasti savo kūna. To pasekoje atsirado reguliarus sportas treniruoklių salėje, mokslai sveikatingumo ir fitneso tema, siekis išsipainioti iš dietinio mąstymo ir atrasti sveikos gyvensenos balansą.  Taigi įgytų žinių ir praktikos dėka tapau trenere, padėsianti tau suprasti savo kūna, jį patobulinti ir pamilti, atsikratyti skausmų, pagerinti judesio laisvę ir visiems laikams, nesilaikant trumpalaikių dietų, turėti trokštamą fizinę formą ir puikią savijautą! 

IŠSILAVINIMAS

SERTIFIKATAI / KVALIFIKACIJA

PROFESINĖS STIPRYBĖS

Raumenų jėgos ir ištvermės stiprinimas

Sveikatingumas / Sveika gyvensena

Lankstumo, kūno mobilumo ir judesių lavinimas

Laikysenos ir disbalansų korekcija

Svorio kontrolė

Atsiliepimai

Požiūris į sportą

Reguliarus užsiėmimas sportine veikla tai vienareikšmiškai tiesus kelias į geresnę fizinę, emocinę ir psichinę buklę. Tai galimybė džiaugtis gera savijauta, sveikata, nuolatiniu jėgų antplūdžiu, didesniu pasitikėjimu savimi ir visapusiškai pagerėjusia gyvenimo kokybe!

Teikiamos paslaugos

Asmeninės ir grupinės treniruotės

Treniruotės 2/3 žmonių grupelėse

Online treniruotės

Mitybos rekomendacijos

Sporto programų sudarymas

POMĖGIAI

Fitnesas, šokiai, keliavimas, turistavimas gamtoje, slidinėjimas, plaukimas baidarėmis, žygiai į kalnus, psichologinės knygos.

Kontaktai

Telefonas : +370 64503 637

El. paštas: karina.vaidogaite@gmail.com

Socialiniai tinklai

Mūsų partneriai

ADGO
UAB “Rokma”
Krepšelis