Apie mus

VIZIJA

Tapti lyderiaujančiu ir pripažintu sporto klubu Kaune, ugdyti ir kiekvienam klientui padėti pasiekti savo užsibrėžtus tikslus, pasitelkus naują ir modernų sporto klubo inventorių bei profesionalių trenerių kompetenciją.

APIE SPORTO KLUBĄ

Sporto klubas “City Gym” – tai strategiškai kiekvienam puikiai pasiekiamas, vienas didžiausių sporto klubų Kauno mieste. Modernus, erdvus ir su naujausia infrastruktūra sporto klubas, įsikūręs Pramonės pr. 4A. Net 850 kvadratinių metrų erdvė, kurioje kiekvienas klientas gali mėgautis kokybiška treniruote ir profesionalių trenerių priežiūra. Kad išpildytume kiekvieno kliento lūkesčius, sporto klube “City Gym” kasdien vyksta produktyvios grupinės treniruotės, kurias veda vieni geriausių šios srities profesionalų, net 200 kvadratinių metrų uždaroje erdvėje. Grupinėse treniruotėse gali dalyvauti visi, kurie turi bet kurį, galiojantį, mūsų sporto klubo abonementą.

Klientų patogumui, sporto klube įrengti erdvūs persirengimo kambariai, modernūs dušai ir daiktų saugojimo spintelės. Taip pat, šalia pastato įrengta erdvi automobilių parkavimo aikštelė – čia visada rasite vietos savo automobiliui.

Kodėl verta rinktis City Gym?

Jauki 500 m2 terniruoklių salė

Erdvi 200 kv/m aerobikos salė

Net 100 kv/m funkcinių užsiėmimų zona

Vienas didžiausių sporto klubų Kaune

Profesionalūs grupinių užsiėmimų treneriai (-ės) ir treniruoklių salės instruktoriai (-ės)

Nauji treniruokliai

Abonementai 3 už 1 kainą

Patogios darbo valandos, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, lengvas pasiekiamumas

Mūsų partneriai

ADGO
UAB “Rokma”
Krepšelis