CityGym Treneris Robertas Kivilius

Nuo vaikystės turėjau viršsvorį ir tai privedė prie įvairiausių kompleksų ir net valgymo sutrikimų. Vos sukakus 16 metų jau pradėjau vaikščioti į sporto klubą ir tai tapo hobiu. Kelių metų begyje pavyko gauti bendraamžių ir sporto draugų pripažinimą, manęs klausinėdavo patarimų, nes pakankamai daug domėdavausi, ir pastebėjau, kad bandyti padėti žmonėms- man visai patinka, o ir mokslai apie žmogaus kūna patiko daug labiau nei skaičiai. Taip atsiradau Kaune Sporto universitete ir labai ilgai netrukus ir citygym. Tada supratau, kad vien treniruočių norint žmogų ištiesinti- nepakanka, pradėjau domėtis ir mokytis masažų, fizioterapinių procedurų ir jau metai laiko kaip padedu žmonėms ne tik sporto klube bet ir ant masažinio stalo.

IŠSILAVINIMAS

SERTIFIKATAI / KVALIFIKACIJA

  • „Šiuolaikinės sportuojančių žmonių mitybos strategijos“ A. Sujeta
  • Nutukusių asmenų gyvensenos valdymas Prof. Albertas Skurvydas, Dr.Simona Pajaujienė
  • Mitybos ir sportinio darbingumo sąsajos. Raumenu disbalansas sporte: simptomai, atpažinimas,
  • korekcija – A.Sujeta, Kęstutis linkus
  • Raumenų, sausgyslių, fascijų treniravimo modernios technologijos ir treniruočių programų
  • sudarymas – Albertas Skurvydas, Aurimas Mačiukas
  • Peties sąnario reabilitacija sporte – Renata Ago
  • Praktinis seminaras darbui su pakabinamais diržais – Darius Būdavas
  • Išialgija (išijas) ir kriaušinio raumens sindromas – anatomija / fiziologija, įvertinimas. Miofascijinių ir giliųjų audinių masažo technikų taikymas esant išialgijai. Teorija ir praktika – Andrius Jovaiša

PROFESINĖS STIPRYBĖS

Darbas su naujokais, naujais klientais turinčiais nusiskundimų sveikata ar konkrečia problema, stuburo išvaržos, skausmai, riboti judesiai, prasta laikysena, nutukimas ar viskas kartu. Tikslas šias problemas sutvarkyti ir nusiūsti klientą toliau siekti savo asmeninių tikslų, jeigu tai susiję su atletiniu rengimu, o ne sveikatingumu.

Atsiliepimai

Požiūris į sportą

Požiūris į spotą niekuo nesiskiria nuo visų pagrindinių „gyvenimo taisyklių“ : svarbiausia, viskas turi būti atliekama su sveiku protu, turi patikti ir negalima persistengti ir duoti sau pailsėti.

Teikiamos paslaugos

Asmeninės treniruotės

Asmeninės sporto programos plano sudarymas ir apmokymas

Pilnas kūno ir laikysenos testavimas

Konsultacija dėl patiriamų skausmų, traumų ar jų prevencijos

Fizioterapinės procedūros

POMĖGIAI

Fitnesas, šokiai, keliavimas, turistavimas gamtoje, slidinėjimas, plaukimas baidarėmis, žygiai į kalnus, psichologinės knygos.

Kontaktai

Telefonas : +370 630 98719

Socialiniai tinklai

Mūsų partneriai

ADGO
UAB “Rokma”
Krepšelis