Don‘t tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon

Laurintas Dirma

CityGym Treneris Laurintas Dirma

Būdamas 8 metų pradėjau lankyti rankinio treniruotes. Šią sporto šaką lankiau 10 metų, tačiau patirtos traumos privertė šio sporto atsisakyti, o reabilitacijos metu įgytos žinios apie žmogaus anatomiją ir fiziologiją pradėjo dominti vis labiau ir labiau. Todėl nebeliko nieko kito kaip stoti į Lietuvos sporto universitetą ir semtis šio mokslo žinių daug rimčiau, o įgytas žinias pradėti taikyti ir aplinkiniams.

IŠSILAVINIMAS

SERTIFIKATAI / KVALIFIKACIJA

PROFESINĖS STIPRYBĖS

Kiekvienas ateidamas į sporto klubą išsikelia asmeninius tikslus, mano tikslas dirbant su klientais yra užtikrinti, kad jų išlietas prakaitas sporto metu suteiktų gerą savijautą, taisytų laikysenos problemas ir atliktų traumų prevenciją.

Požiūris į sportą

Pirmiausia treniruotės turi užtikrinti gerą savijautą ir judėjimo laisvę kasdieninėje veikloje, o pokyčiai prieš veidrodį, ateina kaip papildoma dovana už įdėtas pastangas.

Teikiamos paslaugos

Atlieku laikysenos ir fizinio pajėgumo testavimus, o pagal gautus testavimo rezultatus sudarau sporto programas, atsižvelgdamas ir į kliento asmeninius tikslus ir pageidavimus.  Galiu vesti treniruotes mažoms žmonių grupėms. Taip pat suteikiu mitybos rekomendacijas.

POMĖGIAI

Mėgstu aktyvų laisvalaikį, žaidžiu futbolą, užsiimu snieglenčių ir vandlenčių sportu, taip pat patinka automobilių sportas (ralis, autokrosas, driftas).

Kontaktai

Telefonas : +370 648 19396

El. paštas: Laurintas.Dirma@gmail.com

Socialiniai tinklai

Mūsų partneriai

ADGO
UAB “Rokma”
Krepšelis