Būkite sveiki ir stiprūs.

Roko kredo

CityGym Treneris Rokas Zobarskas

Sporto salę atradau paauglystėje. Joje pavyko pasiekti tai, ko nedavė kitos sporto šakos – kūno svorį padidinau nuo 56kg iki 85kg. Patiko matyti pokyčius, siekti rezultatų, pradėjau vis daugiau gilintis į kūno rengybą, todėl nusprendžiau tapti asmeniniu treneriu ir savo žiniomis dalintis su kitais.

IŠSILAVINIMAS

SERTIFIKATAI / KVALIFIKACIJA

PROFESINĖS STIPRYBĖS

Kiekvienas klientas yra individualus. Pradėdamas dirbti su klientu, jį ištestuoju, kad žinočiau jo stipriąsias ir silpnąsias kūno bei fizinio pasirengimo dalis. Pagal tai sudarau asmenines programas ir mokau taisyklingai atlikti pratimus.

Požiūris į sportą

Treniruojant man labai svarbu saugumas ir technika. Visų pirma, klientus mokau kaip taisyklingai atlikti pratimus, aiškinu, ką kur turi jausti, kad nepasidarytų žalos. Tik taisyklingai atlikti pratimai duoda naudos, nežaloja kūno ir padeda pasiekti rezultatų.

Teikiamos paslaugos

Asmeninės treniruotės

Svorio metimas, jėgos treniruotės, masės auginimas, raumenų ryškinimas, branduolio stiprinimas, balanso ir stabilumo lavinimas, lankstumas ir judrumas, laikysenos koregavimas, kardio (ištvermės didinimas), greičio lavinimas;

Technikos mokymas;

Funkcinės treniruotės;

TRX treniravimas;

Traumų prevencija;

Korekcinės mankštos;

Grupinės treniruotės;

Nėščiųjų treniravimas;

Sportas po gimdymo;

Vaikų treniravimas.

POMĖGIAI

Sportas, kelionės, technologijos, automobiliai, žaidimai.

Kontaktai

Telefonas: +370 671 34294

El. paštas: zobarskasrokas@gmail.com

Socialiniai tinklai

Mūsų partneriai

ADGO
UAB “Rokma”
Krepšelis